0 850 259 00 61Müşteri Hizmetleri EN
OTOYOL ACİL YARDIM HATTI
EN
0 850 259 00 61Müşteri Hizmetleri
OTOYOL ACİL YARDIM HATTI
İK POLİTİKAMIZ

İK POLİTİKAMIZ

Kuzey Marmara Otoyol olarak; İnsan Kaynakları temel politikasını yasal mevzuatlar ve ilgili politikalar çerçevesinde “verimlilik ve karlılık ilkelerine bağlı olarak çalışmak” etrafında oluştururuz ve otoyol kullanıcılarımıza kaliteli hizmet sunabilmek için çalışanlarımızın hem davranışsal olarak ve hem de mesleki bilgi ve becerilerini geliştirebilecekleri çalışma ortamı sağlarız.

Bu amaçla;

İşe alım sürecimizi, her türlü ayrımcılıktan uzak Doğru İşe Doğru Eleman prensibi ile pozisyonun gerekliliklerine uygun yetkin çalışma arkadaşları seçerek yönetiriz.

İş sağlığı ve güvenliği ile çevre bilincinin sürdürülebilirliğini sağlamak için gerekli önlemleri alır ve etkinlikler düzenleriz.

Çalışanlarımızın mesleki gelişimi ve eğitimi şirket önceliklerimizdendir.

Toplumsal cinsiyet eşitliğini savunur; kadın ve erkek çalışanlarımıza her durumda eşit yaklaşılmasını ve ayrımcılık yapılmamasını sağlarız.

Çalışanlarımız için karşılıklı güvene ve saygıya dayanan, mesleki ilke ve sorumluluklarının ön planda olduğu bir çalışma ortamı yaratırız.

Gelişim potansiyelinin yüksek olduğu, beceri ve tecrübenin değerlendirildiği ve ödüllendirildiği, konusunda uzman ve alanında yeni açılımlar ortaya koyan çalışanlarımızın yetkinlik ve kabiliyetlerini arttırmak ve daha üst pozisyona hazırlamak amacıyla eğitimlerini destekleriz.

Çevreye ve topluma karşı sorumluluk taşıyan, bireyler arası fırsat eşitliği ilkeleriyle saygın bir çalışma ortamı sunarız.

Her kademedeki çalışanların moral ve motivasyonunu en üst düzeyde tutar, aile bilinci oluştururuz.

KURUMSAL