0 850 259 00 61Müşteri Hizmetleri EN
OTOYOL ACİL YARDIM HATTI
EN
0 850 259 00 61Müşteri Hizmetleri
OTOYOL ACİL YARDIM HATTI
HAKKIMIZDA

KUZEY MARMARA OTOYOLU 

Avrupa yakasında AVRUPA OTOYOLU YATIRIM VE İŞLETME A.Ş. ve Asya yakasında KMO ANADOLU OTOYOLU İŞLETME A.Ş. olarak iki ayrı görevli şirketten oluşan Kuzey Marmara Otoyol İşletmesi, güçlü işletme kadrosu ve iş birliği içinde olduğu Türkiye’nin lider markaları ile hizmet veriyor. 

Akıllı ulaşım sistemleri, ileri teknoloji bakım ekipmanları ve ücret toplama sistemleri ile Kuzey Marmara Otoyol Projesi, iki kıta arasında transit taşımacılığın kavşak noktalarından biri olarak faaliyet gösteriyor ve İstanbul trafiğinin rahatlamasına katkı sağlıyor. 

Tüm güzergah Ana Kontrol Merkezi’nden 7/24 izlenirken otoyolun tüm İşletme, Bakım ve Operasyon faaliyetleri yıl boyunca Kuzey Marmara Otoyol İşletmesi ekipleri tarafından titizlikle yürütülüyor. 

Kuzey Marmara Otoyol İşletmesi; yüksek işletme kalitesi, bilgili, donanımlı ve özenli işletme kadrosu, Trafik Devriye ve Bakım ekipleri ile sürücülere güvenli ve konforlu bir yolculuk sunuyor.

Güzergâhta, trafik ve yol güvenliği açısından önem taşıyan elektronik bilgilendirme tabelalarından sis ve sıcaklık sensörlerine kadar en yeni teknolojiler kullanılıyor. Köprü ve otoyolda, 5 farklı noktada bulunan hava durumu istasyonu ile hava koşulları, sensörler ile de yol koşulları sürekli takip edilerek gerekli tüm önlemler alınıyor. Sürücüler her durumda elektronik bilgilendirme tabelaları aracılığı ile bilgilendiriliyor.

KURUMSAL

İHLALLİ GEÇİŞ
BİLGİLENDİRME SİSTEMİ

Avrupa Otoyolu ihlalli geçişlerden en güncel duyurularımızdan haberdar olmak için üye olmanız yeterli.